Browsing by Author Щербань, В. Ю.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 94  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2019The algorithm of the thread feed design system on circular knitting machinesЩербань, В. Ю.; Макаренко, Юлія Вікторівна
2018Алгоритмічне забезпечення автоматизованого проектування системи подачі ниток на технологічних машинах текстильної промисловостіЩербань, В. Ю.; Мурза, Н. І.
2019Алгоритмічне забезпечення системи проектування подачі нитки на круглов’язальних машинахЩербань, В. Ю.; Макаренко, Ю. В.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі дезаксіального повзунного механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Мельник, Ю. В.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі дезаксіального повзунного механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіМельник, Ю. В.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі коромислового механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Стець, Я. І.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі коромислового механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіСтець, Я. І.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі кулісного механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Кулак, В. О.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі кулісного механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіКулак, В. О.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Дежонжа та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Дячук, Є. В.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Дежонжа та його застосування в машинах легкої промисловостіДячук, Є. В.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Еванса та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Довгопол, О. М.; Кириченко, А. М.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Еванса та його застосування в машинах легкої промисловостіДовгопол, О. М.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Скота-Расела та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Левков, І. О.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Скота-Расела та його застосування в машинах легкої промисловостіЛевков, І. О.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Уата та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Андрущенко, В. В.; Кириченко, А. М.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Уата та його застосування в машинах легкої промисловостіАндрущенко, В. В.; Щербань, В. Ю.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Чебишева та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Годун, Е. В.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Чебишева та його застосування в машинах легкої промисловостіГодун, Е. В.; Щербань, В. Ю.
30-Jul-2018Алгоритмічні та програмні компоненти системи проектування механізму зупинки накопичувачів нитки циліндричної формиЩербань, В. Ю.; Смаль, Б. В.