Browsing by Author Астістова, Т. І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 59  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Аналіз 3D поверхневих антропометричних даних військовослужбовцівАстістова, Т. І.; Курганський, А. В.
2019Аналіз математичних моделей та розробка алгоритму оцінки систем моніторингуАстістова, Т. І.; Метревели, Николоз
2020Аналіз програм та сервісів для поширення сайтів в інтернет-просторіАстістова, Т. І.
2020Аналіз програмних засобів поширення сайтів в інтернет-просторіАстістова, Т. І.
2018Аналіз та розробка програмного забезпечення для дослідження антропометричних обмірів військовослужбовцівАстістова, Т. І.; Грикун, Д. В.
2017Аналіз та розробка програмного забезпечення для оптимізації пропозицій на основі zend frameworkАстістова, Т. І.; Юрченко, О. О.
2018Аналіз та розробка системи моніторинга WEB-середовищаАстістова, Т. І.; Маніленко, Ю. А.
2016Використання новітніх технологій при проектуванні деталей низу ортопедичного взуттяАстістова, Т. І.; Світельський, І. В.
2016Дослiдження методiв розробки UI/UX інтерфейсів для фреймворку Xamarin на OS AndroidТкаченко, А. В.; Астістова, Т. І.
2016Дослідження кросплатформених методів розробки UX/UI інтерфейсів мобільних пристроїв з використанням фреймворку XamarinТкаченко, А. В.; Астістова, Т. І.
2016Дослідження математичних методів опису 2-х мірних контурів та розробка програмного забезпечення побудови креслень швейних виробівАстістова, Т. І.; Баб`як, О. І.
2017Дослідження мікрокліматичних показників зимових комплектів одягуКурганський, А. В.; Саковець, В. В.; Гончаров, О. С.; Василенко, В. М.; Новак, Д. С.; Астістова, Т. І.; Курганська, М. М.; Опанасенко, К. В.
2018Дослідження та аналіз текстури тканини з використанням сучасного об’єктно-орієнтованого програмування в задачах моделюванняАстістова, Т. І.; Михальонок, О. С.
2019Дослідження та огляд моделей технологій кібербезпекиАстістова, Т. І.; Джеладзе, Казабер
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для автоматизації підбору комплектуючих комп’ютера за їх характеристикамиЗелік, С. В.; Астістова, Т. І.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для мережевої системи управління контентом з використанням мови програмування Java на основі технологій Spring та HibernateШелудченко, М. Д.; Астістова, Т. І.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для мережевої системи управління контентом з використанням мови програмування Java на основі технологій Spring та HibernateШелудченко, М. Д.; Астістова, Т. І.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для отримання оптимальної пропозиції користувачем системиКовальов, В. С.; Астістова, Т. І.
2019Дослідження та розробка математичного та програмного забезпечення системи по роботі з клієнтамиАстістова, Т. І.; Варцаба, П. О.
2020Дослідження та розробка програмного забезпечення для мережевої системи управління комунікаціями з використанням мови програмування JavaАстістова, Т. І.; Тишковець, О. С.; Москаленко, А. М.