Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10868
Title: Дослідження показнику "Розмір часток" субстанції диклофенаку натрію
Other Titles: Investigation of the quality parameter "particle size" of the substance diclofenac sodium
Authors: Салій, О. О.
Бессарабов, В. І.
Кирилюк, А. С.
Keywords: диклофенак натрію
розмір часток
оптична мікроскопія
лазерна дифракція
Issue Date: May-2018
Publisher: НФаУ
Citation: Салій О. О. Дослідження показнику "Розмір часток" субстанції диклофенаку натрію / О. О. Салій, В. І. Бессарабов, А. С. Кирилюк // Управління якістю в фармації : збірник матеріалів ХІІ науково-практичної конференції з міжнародною участю, м. Харків, 18 травня 2018 року. – Харків : НФаУ, 2018. – С. 175-176.
Abstract: Мікронізація, як майже остання стадія технологічного процесу виробництва АФІ – це процес зменшення розмірів отриманих часток шляхом їх здрібнення в більш дрібні та стандартизовані розміри. Оскільки розмір часток АФІ в лікарському засобі суттєво впливає на його розчинність, біодоступність та терапевтичну ефективність, то дослідження профілю і стандартизація показника "Розмір часток" є обов’язковим елементом фармацевтичної розробки, а проведення вхідного контролю за даним показником – гарантія забезпечення якості випуску препаратів належних характеристик та постійна відтворюваність параметрів від серії до серії.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10868
Faculty: Факультет хімічних та біофармацевтичних технологій
Department: Кафедра промислової фармації
Appears in Collections:Кафедра промислової фармації (ПФ)
Матеріали наукових конференцій та семінарівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.