Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11225
Title: Впровадження вимог GMP на ТОВ "БіоТестЛаб" для забезпечення якості ветеринарних препаратів
Other Titles: The implementation of GMP requirements at LLC "BioTestLab" for the providing quality of the veterinary preparations
Authors: Вабіщевич, Федір Федорович
Собко, Юрій Анатолійович
Салій, О. О.
Keywords: GMP
ветеринарні препарати
контроль якості
Issue Date: 2018
Publisher: ЦП «Компринт»
Citation: Вабіщевич Ф. Ф. Впровадження вимог GMP на ТОВ "БіоТестЛаб" для забезпечення якості ветеринарних препаратів / Ф. Ф. Вабіщевич, Ю. А. Собко, О. О. Cалій // Актуальні проблеми ветеринарної біотехнології та інфекційної патології тварин : матеріали щорічної науково-практичної конференції молодих вчених (19 липня 2018 р., Київ). – К.: ЦП «Компринт», 2018. – С. 27-28.
Abstract: З метою реалізації стратегічного курсу України щодо Євроінтеграції Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом № 606 від 10.11.2017 р. встановило єдиний для всієї території України режим правового регулювання для виробників ветеринарних препаратів за правилами та вимогами GMP. Біотехнологічні кампанії мають гарантувати та вдосконалювати якість ветеринарних препаратів шляхом регулярного перегляду методів виробництва та контролю якості, враховуючи і використовуючи наукові, технічні та програмні інновації галузі. Впровадження вимог GMP обов’язкове для виробництва ветеринарних препаратів, що виготовляються в Україні для продажу на внутрішньому ринку та з метою експорту. Впроваджені заходи на ТОВ «Біотестлаб» дозволяють вдосконалювати методи виробництва та контроль якості вироблених ветеринарних препаратів. Побудована система з забезпечення якості поширює можливість реалізації новітніх біотехнологій та підвищує конкурентоспроможність продукції підприємства.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11225
Faculty: Факультет хімічних та біофармацевтичних технологій
Department: Кафедра промислової фармації
Appears in Collections:Кафедра промислової фармації (ПФ)
Матеріали наукових конференцій та семінарівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.