Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/117
Название: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ НЕПРЯМИХ ВИТРАТ: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
Авторы: Безверхий, К. В.
Ключевые слова: витрати
непрямі витрати
облік
внутрішньогосподарський контроль
бюджетування
моделювання
ефективність
Дата публикации: 19-Дек-2011
Библиографическое описание: Безверхий К.В. Облік і контроль непрямих витрат: управлінський аспект: автореф. дис. … канд. екон. наук: 08.00.09 / К. В. Безверхий. ‒ К., 2011. ‒ 20 с.
Краткий осмотр (реферат): У дисертації обґрунтовано пропозиції з удосконалення методики та організації обліку і контролю непрямих витрат промислових підприємств. Розкрито економічну сутність категорії витрат і поняття непрямих витрат. Удосконалено класифікацію та склад непрямих витрат промислових підприємств відповідно до потреб управління. Виокремлено організаційно-технологічні особливості діяльності підприємств приладобудування та їх вплив на побудову обліку і контролю непрямих витрат цих підприємств. Удосконалено систему документального оформлення господарських операцій з обліку і контролю непрямих витрат промислових підприємств, що сприятиме посиленню обліково-контрольної інформації для потреб управління. Внесено пропозиції щодо вдосконалення побудови синтетичного та аналітичного обліку непрямих витрат. Визначено бюджетування непрямих витрат промислових підприємств як ефективний інструмент управління ними. Розроблено модель внутрішньогосподарського контролю непрямих промислових підприємств, що враховує елементи підсистеми внутрішньогосподарського контролю непрямих витрат як складової системи внутрішньогосподарського контролю промислового підприємства в цілому. Розроблено загальну методику і комплексний підхід до оцінки ефективності внутрішньогосподарського контролю непрямих витрат промислових підприємств.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/117
Располагается в коллекциях:Автореферати та дисертації
Кафедра обліку і аудиту (ОА)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Bezverhii.doc317 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.