Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12326
Title: Досвід використання регульованих устілок Ekovel Step Correct для корекції стопи в Європі та впровадження їх в Україні
Authors: Васіч, Ненад
Скляренко, Марія
Keywords: ортопедична устілка
деформації стопи
корекція плоскостопості
hallux valgus
п’яткова шпора
Issue Date: 2018
Publisher: Київський національний університет технологій та дизайну
Citation: Васіч Н. Досвід використання регульованих устілок Ekovel Step Correct для корекції стопи в Європі та впровадження їх в Україні / Н. Васіч, М. Скляренко // Збірник матеріалів II Міжнародної наукової конференції текстильних та фешн технологій KyivTex&Fashion / за заг. ред. Л. І. Зубкової : (1-2 листопада 2018 р., м. Київ). - Київ : КНУТД, 2018. - С. 169-172.
Abstract: Оцінити досвід використання в Європі та впровадити в Україні новий метод корекції стопи при різних її деформаціях за допомогою регульованих ортопедичних устілок Ekovel Step Correct, які мають вплив на рецептори і пропріоцептори стопи. Устілка Ekovel Step Correct має унікальний механізм для регулювання медіального склепіння та впливу на рецептори стопи. Основний принцип її дії заснований на неврологічній концепції: стимуляції м’язів, рецепторів та пропріорецепторів стопи. Це впливає на поставу та положення всього тіла в просторі. Нормалізація положення та оптимізація інформації, що надходить від рецепторів стопи має значний позитивний вплив на корекцію деформованої стопи. Дизайн устілки дозволяє використовувати її при захворюваннях та деформаціях стоп, як у дорослих так і у дітей, і є ефективним засобом корекції та зменшення больового синдрому. Устілки Ekovel Step Correct дозволяють максимально поступово, проводити корекцію медіального склепіння на ¼ мм. кожні 7-14 днів. Устілка має підплесневу подушечку для підтримки поперечного склепіння, підтримку латерального склепіння, відкритий простір під п’ятою для полегшення болю при п’ятковій шпорі.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12326
ISBN: 978-617-7506-25-5
Appears in Collections:KyivTex&Fashion

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
KyivTextFashin2018_P169-172.pdf433,96 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.