Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12696
Title: Формування єдності і цілісності студентського колективу для успішного навчального процесу на практичних та теоретичних дисциплінах образотворчого мистецтва
Authors: Животовська, Г. М.
Issue Date: 2018
Citation: Животовська Г. М. Формування єдності і цілісності студентського колективу для успішного навчального процесу на практичних та теоретичних дисциплінах образотворчого мистецтва / Г. М. Животовська // В. О. Сухомлинський відомий та незвіданий : матеріали науково-практичної конференції Коледжу мистецтв та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну (м. Київ, 25 вересня 2018 року). – Київ, 2018. – С. 20-22.
Abstract: В. О. Сухомлинський — видатний педагог, людина, громадянин, який все життя віддав на розвиток вітчизняної педагогічної науки, практичному розвитку та дослідженню проблем виховання духовно багатої, працьовитої та ідейно спрямованої людини. В своїх працях видатний педагог ставив роботу в колективі і розвиток колективної думки як особливе знаряддя виховання, як необхідну умову розкриття індивідуальних творчих здібностей кожної молодої людини. Вихідними положеннями для цього дослідження є думка, що людина зростає і розвивається в соціумі, де отримує знання, які згодом стають переконаннями. Колектив людей може стати необхідною умовою для професійного росту і де формується особистість в якості громадянина. Як створити здоровий дієздатний колектив, на чому він тримається і як колектив стає засобом всебічного розвитку?
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12696
Appears in Collections:В. О. Сухомлинський відомий та незвіданий

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
VOS2018_P020-022.pdf602,03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.