Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/1321
Название: Вплив пристрою зі спіральною пружиною на зниження динамічних навантажень в приводі в’язальних машин
Авторы: Драпак, Г. М.
Ключевые слова: в’язальна машина
привід в’язальної машини
динамічні навантаження приводу
спіральна пружина
обгінна муфта
вязальная машина
привод вязальной машины
динамические нагрузки привода
спиральная пружина
обгонная муфта
knitting machine
knitting machine drive
dynamic loads over
coil spring
overrunning clutch
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Драпак Г. М. Вплив пристрою зі спіральною пружиною на зниження динамічних навантажень в приводі в’язальних машин [Текст] / Г. М. Драпак // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки". - 2015. - № 6 (92). - C. 122-127.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки"
Краткий осмотр (реферат): Використані сучасні методи досліджень динаміки механічних систем з метою оцінки ефективності використання пристрою зі спіральною пружиною для зниження динамічних навантажень, що виникають в приводі під час пуску в’язальних машин. Встановлена доцільність використання в приводі в’язальних машин стрічкової спіральної пружини для зниження динамічних навантажень, що виникають під час пуску. Запропоновано нову конструкцію привода в’язальної машини зі спіральною пружиною та обгінною муфтою, здатну вирішити проблему ефективного зниження динамічних навантажень привода, що виникають під час пуску. Представлено метод знаходження параметрів спіральної пружини, необхідних для забезпечення надійності та ефективності її роботи. Розроблено алгоритм знаходження динамічних навантажень в’язальних машин, що виникають під час пуску. Розрахунки показують, що при використанні в приводі в’язальної машини КО-2 пристрою зі спіральною пружиною та обгінною муфтою пускові динамічні її навантаження знижуються в 1,63 рази. Розроблено метод оцінки впливу пристрою зі спіральною пружиною на динамічні навантаження привода в’язальних машин та алгоритм розрахунку динамічних навантажень в’язальних машин, що виникають під час пуску.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/1321
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V92_P122-127.pdf235,08 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.