Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15505
Title: Проблеми іншомовної підготовки фахівця в умовах міжкультурної інтеграції
Other Titles: Problems of foreign language training in the context of intercultural integration
Authors: Абсалямова, Я. В.
Keywords: іншомовна компетентність
інтелектуальна мобільність
фахівець
міжкультурна інтеграція
Issue Date: Jun-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Абсалямова Я. В. Проблеми іншомовної підготовки фахівця в умовах міжкультурної інтеграції / Я. В. Абсалямова // Інтелектуальна та емоційна складові навчання іноземних мов: новітні тенденції і виклики для вищої школи : тези доповідей VІ щорічної Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 5 червня 2020 року. – Київ : НАУ, 2020. – С. 347-350.
Abstract: В умовах міжкультурної інтеграції, саме іноземна мова має стати ефективним фактором соціально-економічного, науково-технічного та культурного прогресу, а це вимагає розробки нової концепції навчання студентів іноземних мов, та зокрема ESP, з урахуванням світових тенденцій у змісті та організації мовної освіти, орієнтованої на вивчення міжкультурної комунікації в рамках діалогу культур, з використанням міждисциплінарних знань студентів на основі їхнього інтелектуального потенціалу та спрямованої на розвиток інтелектуальної мобільності для забезпечення їхньої подальшої самореалізації. Для покращення ситуації нам потрібно усунути визначені у тезах проблеми.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15505
Faculty: Інститут права та сучасних технологій
Department: Кафедра філології та перекладу
Appears in Collections:Кафедра філології та перекладу (ФП)
Матеріали наукових конференцій та семінарівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.