Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16929
Title: Розробка багатофункціональних трикотажних полотен та виробів для формування речового майна та тактичного спорядження військовослужбовців
Other Titles: Разработка многофункциональных трикотажных полотен и изделий для формирования вещевого имущества и тактического снаряжения военнослужащих
Authors: Галавська, Людмила Євгеніївна
Прохоровський, Андрій Станіславович
Швиданенко, Олег Анатолійович
Keywords: функціональні шкарпетки
функціональна натільна білизна
волокна DEOKIL
функциональные носки
функциональное нательное белье
Issue Date: Oct-2020
Publisher: Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України
Citation: Галавська Л. Є. Розробка багатофункціональних трикотажних полотен та виробів для формування речового майна та тактичного спорядження військовослужбовців / Л. Є. Галавська, А. С. Прохоровський, О. А. Швиданенко // Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку обзброєння та військової техніки : тези доповідей на VIІІ міжнародній науково-технічній конференції, м. Київ, 15 жовтня 2020 року. – Київ : ЦНДІОтаВТ ЗСУ, 2020. – С. 27-29.
Abstract: У роботі висвітлено питання розробки багатофункціональних трекінгових шкарпеток для військовослужбовців з антибактеріальними властивостями та дезодоруючим ефектом з використанням пряжі з вмістом поліефірних волокон торгової марки DEOKIL. З урахуванням специфічних умов експлуатації натільної білизни запропонована наукоємна технологія в'язання трикотажних полотен для її виготовлення з вогнетривкої пряжі та пряжі з антибактеріальними властивостями та дезодоруючим ефектом. Зазначені види пряж у процесі в'язання полотна формують функціональні шари, які сприяють підвищенню рівня захисту й комфортності натільної білизни та опосередковано впливають на ефективність виконання військовослужбовцями поставлених бойових задач.
В работе освещены вопросы разработки многофункциональных трекинговых носков для военнослужащих с антибактериальными свойствами и дезодорирующим эффектом с использованием пряжи с содержанием полиэфирных волокон торговой марки DEOKIL. С учетом специфических условий эксплуатации нательного белья предложена наукоемкая технология вязание трикотажных полотен для ее изготовления из огнеупорной пряжи и пряжи с антибактериальными свойствами и дезодорирующим эффектом. Указанные виды пряжи в процессе вязания полотна формируют функциональные слои, которые способствуют повышению уровня защиты и комфортности нательного белья и косвенно влияют на эффективность выполнения военнослужащими поставленных боевых задач.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16929
Faculty: Факультет індустрії моди
Department: Кафедра технології та дизайну текстильних матеріалів
Appears in Collections:Матеріали наукових конференцій та семінарів
Кафедра технології та дизайну текстильних матеріалів (ТДТМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Tezy_Halavska_2020_Зброя_та_безпека.pdf355,25 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.