Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17332
Title: Можливості для оволодіння студентами ЗВО іноземною мовою фахового спрямування в межах академічної мобільності
Other Titles: Opportunities for students to master the foreign language of speciality within the framework of academic mobility
Authors: Абсалямова, Я. В.
Keywords: ЗВО
іноземна мова фахового спрямування
академічна мобільність
Issue Date: Mar-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Абсалямова Я. В. Можливості для оволодіння студентами ЗВО іноземною мовою фахового спрямування в межах академічної мобільності / Я. В. Абсалямова // Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування : матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 23 березня 2021 року у межах Симпозіуму. – Київ : НАУ, 2021. – С. 6-7.
Abstract: У тезах розкривається, що для студентів вітчизняних ЗВО в межах академічної мобільності створюються мовне середовище для формування потреби у володінні розмовною та професійною іноземною мовою – з одного боку та умови для її вивчення і вдосконалення – з іншого, таким чином підвищуючи мотивацію до її вивчення та забезпечуючи підвищення рівня володіння нею.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17332
Faculty: Інститут права та сучасних технологій
Department: Кафедра філології та перекладу
Appears in Collections:Кафедра філології та перекладу (ФП)
Матеріали наукових конференцій та семінарівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.