Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2623
Название: Втілення концепції стратегічного управління в практику вітчизняних підприємств
Другие названия: Implementation of the Conception of Strategic Management in the Practice of Domestic Enterprises
Авторы: Касич, Алла Олександрівна
Ключевые слова: стратегічне управління
етапи
концепція
практика
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Касич А.О. Втілення концепції стратегічного управління в практику вітчизняних підприємств / А. О. Касич // Бізнес Інформ. – 2014. – № 11. – С. 290–294.
Source: Бізнес Інформ
Краткий осмотр (реферат): Метою статті є дослідження проблем впровадження теоретичних положень та методичних принципів стратегічного менеджменту в практику вітчизняних підприємств. Аналізуючи, систематизуючи та узагальнюючи наукові праці зарубіжних вчених, було розглянуто еволюцію концепції стратегічного управління та наголошено, що процес удосконалення і теоретичних положень, і практики продовжується і в даний час. У результаті дослідження було виокремлено основні етапи реалізації стратегічного управління на сучасних підприємствах і безпосередньо заходи, здійснення яких дасть можливість забезпечити системність реалізації сучасної управлінської концепції. На основі узагальнення практичного досвіду здійснення стратегічного управління окремими зарубіжними підприємствами визначено особливості цього процесу та його відмінності від практики вітчизняних підприємств. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є визначення змісту організаційно-економічних перетворень, яких вимагає впровадження стратегічного підходу в управлінську діяльність вітчизняних підприємств.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2623
Faculty: Факультет економіки та бізнесу
Department: Кафедра менеджменту
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Кафедра менеджменту (М)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
business-inform-2014-11_0-pages-290_294 (1).pdf379,8 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.