Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2624
Название: Програмно-цільове бюджетування як інструмент управління сталим розвитком господарства
Другие названия: Results-Based Budgeting as a Management Tool for a Sustainable Development of Economy
Авторы: Касич, Алла Олександрівна
Ключевые слова: програмно-цільове бюджетування
сталий розвиток
державний бюджет
державний борг
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Касич А.О. Програмно-цільове бюджетування як інструмент управління сталим розвитком господарства / А. О. Касич // Бізнес Інформ. – 2015. – № 9. – С. 276–281.
Source: Бізнес Інформ
Краткий осмотр (реферат): Метою статті є дослідження проблем спрямування бюджетного процесу на забезпечення сталого розвитку країни. Проведено дослідження теоретичних положень існуючих взаємов’язків між економічним зростанням і державними витратами. Наголошено, що державні витрати, які розраховуються як частка від ВВП%, можуть забезпечувати як прискорення економічної динаміки, так і її сповільнення. На основі узагальнення світового досвіду перетворення державних витрат у важіль сталого розвитку сформульовано основні принципи забезпечення ефективного управління ними в сучасних умовах. У результаті дослідження основних показників Державного бюджету України виокремлено основні проблеми, які і потребують застосування сучасних управлінських інструментів. Застосування програмно-цільового підходу в процесі формування бюджету України розглядається в контексті орієнтації на прискорення економічного зростання. Серед дієвих інструментів програмно-цільового підходу аргументується застосування бюджетної консолідації, завдання якої обґрунтовано з урахуванням як середньо-, так і довгострокових цілей забезпечення сталого розвитку. Перспективою подальших досліджень у даному напрямку є розробка сценаріїв економічного розвитку в умовах реалізації різних цілей бюджетного процесу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2624
Faculty: Факультет економіки та бізнесу
Department: Кафедра менеджменту
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Кафедра менеджменту (М)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
business-inform-2015-9_0-pages-276_281.pdf400,48 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.