Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2637
Название: Еволюція наукових підходів до формування облікової політики підприємства
Другие названия: The evolution of scientific approaches to the formation of accounting policy
Авторы: Касич, Алла Олександрівна
Онищенко, Оксана Володимирівна
Ключевые слова: облікова політика
удосконалення
цілі
процес
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Касич А.О. Еволюція наукових підходів до формування облікової політики підприємства / А. О. Касич, О. В. Онищенко // Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. – Кременчук: КрНУ, 2013. – Вип. 1/2013 (78). – С. 172–180.
Source: Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського
Краткий осмотр (реферат): Досліджено питання сутності поняття «облікова політика» та її роль і значення для підприємств України в сучасних умовах господарювання. На основі даних анкетного обстеження підприємств різних галузей і форм власності обґрунтовується необхідність використання облікової політики на підприємствах, її доцільність та важливість для потреб бухгалтерського обліку. Розглянуто цілі розробки облікової політики, проблеми та можливості узгодження цілей при формуванні облікової політики, нормативно-методична база та шляхи вирішення питань формування облікової політики підприємств. Проведений аналіз сучасних факторів, що впливають на формування облікової політики підприємств. Визначено, що при розгляді побудови облікової політики за системним підходом, її сутність визначається необхідністю підпорядкування облікової інформації загальним інтересам інформаційної системи підприємства, система формування облікової політики може бути представлена як сукупність потоків зовнішнього законодавчого та внутрішнього нормативно-методичного забезпечення виробничої системи щодо формування організації та технології бухгалтерського обліку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2637
Faculty: Факультет економіки та бізнесу
Department: Кафедра менеджменту
ISSN: 2027-8263
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Кафедра менеджменту (М)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
172.pdf460,63 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.