Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/284
Title: Соціально-економічні проблеми становлення сталого розвитку в Україні
Authors: Шабатин, Наталія Юріївна
Keywords: сталий розвиток
глобалізація
економічне зростання
гармонізація
економічний, екологічний, соціально-інституціональний вимір
Issue Date: 2015
Citation: Шабатин Н. Ю. Соціально-економічні проблеми становлення сталого розвитку в Україні / Н. Ю. Шабатин // Економічний простір : зб. наук. пр. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 2015. – № 102. – С. 260-271.
Abstract: В статті охарактеризована концепція сталого розвитку та напрямки її поширення у світі й в Україні. Виділенні завдання та проблеми становлення сталого розвитку в Україні, які пов’язані з необхідністю урахування впливу різноманітних економічних, соціальних та екологічних факторів як в глобальному так і регіональному контекстах. Були виокремленні фактори спаду позицій України в рейтингах, виявлені основні пріоритети трансформації політики країни за всіма компонентами сталого розвитку, виділені рекомендації щодо змінення вектору політики в соціальній сфері для досягнення соціальної справедливості (подолання соціальної диференціації та нерівності в доступі до соціальних благ). Сформульовані основні напрями вирішення проблем та надані рекомендації для забезпечення цілісності та інтегрованого управління, в основі якого є динамічний процес ефективного використання ресурсів щодо забезпечення сталого розвитку України.
URI: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/284
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Кафедра менеджменту (М)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Шабатин_Економічний простір.pdfСоціально-економічні проблеми становлення сталого розвитку в Україні381.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.