Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/32686
Назва: Розробка серії ілюстрацій до авторської книги «Мрійники»
Інші назви: Development of a series of illustrations for the author's book “Dreamers
Автори: Безугла, Руслана Іванівна
Олійник, Дар`я Віталіївна
Ключові слова: ілюстрація
книжкова ілюстрація
дизайн
дизайн-концепт
стилістика
жанр
книга
фірмовий стиль
Дата публікації: лип-2025
Видавництво: Київський національний університет технологій та дизайну
Бібліографічний опис: Олійник Д. В. Розробка серії ілюстрацій до авторської книги «Мрійники» : кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 022 Дизайн / Д. В. Олійник ; науковий керівник Р. І. Безугла ; рецензент А.Ф. Слівінська. – Київ: КНУТД. 2025. – 96 с.
Короткий огляд (реферат): В кваліфікаційній роботі здійснено дослідження історіографії та джерельної бази, генезу та розвиток мистецтва та ілюстрації. Проведено аналіз аналогів та прототипів книжкової ілюстрації. Досліджено цільову авдиторію підліткового віку та основні особливості літератури для них. Розроблено концепції персонажів та ілюстрацій та зазначено основні особливості. В результаті ескізно-пошукової роботи, розроблено серію ілюстрацій для цільової аудиторії підліткового віку (12-18 років).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/32686
Faculty: Факультет дизайну
Department: Кафедра графічного дизайну
Розташовується у зібраннях:Бакалаврський рівень

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Diploma022_Oliinyk_ Bezugla.pdf2,72 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.