Кафедра інформаційних технологій проектування (ІТП) : [68] Collection home page

Logo

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 68
Issue DateTitleAuthor(s)
Dec-2016Regularities of producing of nano-filled polypropylene microfibersRezanova, N. M.; Plavan, V. P.; Rezanova, V. G.; Bohatyrov, V. M.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі дезаксіального повзунного механізма та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Мельник, Ю. В.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Скота-Расела та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Левков, І. О.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Еванса та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Довгопол, О. М.; Кириченко, А. М.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Дежонжа та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Дячук, Є. В.
2016Використання інформаційних технологій для формування загальних компетентностей студентів технічних спеціальностейВолівач, А. П.
2016Автоматизація процесу табелювання працівників підприємства легкої промисловостіКолиско, О. З.; Курилович, М. О.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для оптимізації механізмів ткацько-трикотажних верстатівКолиско, О. З.; Долгопол, О. В.
2016Програмне забезпечення системи управління персоналом ІТ-підприємстваКолиско, О. З.; Волосніков, О. Д.
2016Структурно-логічна схема САПР обладнання та технологічних процесівЩербань, В. Ю.; Марченко, К. О.; Лопачук, Ю. Є.; Котонос, Д. О.; Самілик, Є. С.; Семенюк, В. В.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Чебишева та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Годун, Е. В.
2016Дослідження математичних методів опису 2-х мірних контурів та розробка програмного забезпечення побудови креслень швейних виробівАстістова, Т. І.; Баб`як, О. І.
2016Програмне забезпечення для розрахунку кінетики розпаду струменя в полімерній матриціРезанова, В. Г.; Дроботенко, Є. Ю.
2016Програмне забезпечення для математичного моделювання гідролізу колагенмістких речовинРезанова, В. Г.; Хильчук, В. В.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для прогнозування спортивних результатівКолиско, О. З.; Гайда, Б. А.
2016Алгоритмічні та програмні компоненти САПР пристрою на основі механізма Уата та його застосування в машинах легкої промисловостіЩербань, В. Ю.; Андрущенко, В. В.; Кириченко, А. М.
2016Використання новітніх технологій при проектуванні деталей низу ортопедичного взуттяАстістова, Т. І.; Світельський, І. В.
2016Оптимізація плоскої траєкторії нитки у системі ниткоподачі круглов’язальних машинМельник, Г. В.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для введення додаткових змінних в лінійні регресійні моделіКраснитський, С. М.; Московчук, М. В.
2016Дослідження та розробка математичного забезпечення для розв’язання матричних ігорТімборовський, В. С.; Шрамченко, Б. Л.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 68