Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/498
Название: Зниження динамічних навантажень приводу рукавичного автомату
Авторы: Піпа, Б. Ф.
Чабан, О. В.
Музичишин, С. В.
Ключевые слова: привід рукавичного автомату
динамічні навантаження приводу
пристрій зниження динамічних навантажень
демпфіруючий пристрій
циліндрична пружина
привод перчаточного автомата
динамические нагрузки привода
устройство снижения динамических нагрузок
демпфирующее устройство
цилиндрическая пружина
drive of glove automat
run-time loading of drive
device of decline of the runtime loading
snubber
cylindrical spring
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Піпа Б. Ф. Зниження динамічних навантажень приводу рукавичного автомату / Б. Ф. Піпа, О. В. Чабан, С. В. Музичишин // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 3 (86) : Серія "Технічні науки". - C. 35-42.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Розробка методу вибору параметрів пристрою зниження динамічних навантажень приводу рукавичного автомата, зумовлених зворотно-поступальним рухом проміжної та в’язальної кареток. Використані сучасні методи теорій пружності та динаміки механічних систем з метою розробки пристрою зниження динамічних навантажень приводу рукавичного автомату та методу вибору його параметрів. На основі аналізу динаміки нестаціонарних процесів в механічних системах запропоновано нову конструкцію приводу рукавичного автомата з демпфіруючим пристроєм зниження динамічних навантажень, зумовлених зворотно-поступальним рухом проміжної та в’язальної кареток, та метод вибору його раціональних параметрів. Обладнання приводу рукавичного автомата демпфіруючим пристроєм з накопичувачами-компенсаторами енергії, в якості яких використані циліндричні пружини, дозволяє ефективно знизити динамічні навантаження, що виникають в результаті зворотно-поступального руху проміжної та в’язальної кареток. Виконані розрахунки підтверджують працездатність та доцільність використання такого пристрою в приводі рукавичного автомату. Аналіз досліджень показує, що одержані результати можуть бути використані при удосконаленні діючих та розробці нових типів приводів як рукавичних автоматів, так і машин загального призначення. Розвиток наукових основ та інженерних методів проектування приводів рукавичних автоматів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/498
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V86_P035-042.pdf484,19 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.