Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/581
Название: Удосконалення процесу лиття полімерних деталей електропобутової техніки
Авторы: Воляник, О. Ю.
Кулік, Т. І.
Ключевые слова: лиття
полімери
прес-форма
комп’ютерне моделювання
литье
полимеры
пресс-форма
компьютерное моделирование
molding
polymers
mold
computer simulation
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Воляник О. Ю. Удосконалення процесу лиття полімерних деталей електропобутової техніки / О. Ю. Воляник, Т. І. Кулік // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 4 (88) : Серія "Технічні науки". - C. 45-48.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності процесів виробництва полімерних деталей електропобутової техніки за рахунок оптимізації процесу підготовки та проектування ливарних прес-форм. Для покращення та оптимізації процесів проектування та підготовки ливарних прес-форм інтегровані сучасні технології комп’ютерного проектування в технологічний процес виготовлення прес-форм для деталей. Розроблено метод попереднього проектування та аналізу процесу виготовлення полімерних деталей. Підвищена якість виготовлених деталей, зменшені витрати на проектування та виготовлення ливарних прес-форм за рахунок введення до технологічного процесу етапу комп’ютерного проектування та моделювання процесу. Через введення додаткового етапу комп’ютерного моделювання та проектування процесів лиття зменшуються фактичні витрати на виробництво, переробку та утилізацію бракованих деталей.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/581
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра електромеханічних систем (ЕМС)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V88_P045-048.pdf272,58 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.