Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/597
Название: Тенденції розвитку ринку дитячого харчування в Україні
Авторы: Дутка, І. В.
Хоменко, О. І.
Геселева, Н. В.
Ключевые слова: дитяче харчування
ринок
демографія
народжуваність
детское питание
рынок
демография
рождаемость
chid’s food
market
demography
birth-rate
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Дутка І. В. Тенденції розвитку ринку дитячого харчування в Україні / І. В. Дутка, О. І. Хоменко, Н. В. Геселева // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 4 (89) : Серія "Економічні науки". - C. 70-74.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Проведено дослідження ринку дитячого харчування в Україні, аналіз стану та перспектив розвитку. Визначено основні фактори та проблеми розвитку індустрії дитячого харчування, а також шляхи забезпечення державної підтримки. Дослідження проблем ринку дитячого харчування проведено за допомогою методу статистичного аналізу. В роботі проаналізована діяльність вітчизняних виробників на ринку дитячого харчування, оцінено демографічну ситуацію в країні та перспективи подальшого розвитку даного ринку. Запропоновано підходи для активізації ринку дитячого харчування за рахунок народжуваності, обсягів відчизняного виробництва та збільшення впливу державної підтримки. Виявлено ряд основних проблем, що перешкоджають ефективному розвитку ринку та визначено основні чинники споживання продуктів дитячого харчування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/597
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра економічної кібернетики та маркетингу (ЕКМ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V89_P070-074.pdf338,12 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.