Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/607
Название: Дослідження енергоспоживання приводами постійного струму в побутовому обладнанні
Авторы: Біла, Т. Я.
Стаценко, В. В.
Ключевые слова: електричний привод
споживання електричної енергії
побутове обладнання
система керування
электрический привод
потребление электрической энергии
бытовое оборудование
система управления
electric drive
electric power consumption
household equipment
control system
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Біла Т. Я. Дослідження енергоспоживання приводами постійного струму в побутовому обладнанні / Т. Я. Біла, В. В. Стаценко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки". - 2015. - № 5 (90). - C. 124-129.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки"
Краткий осмотр (реферат): Розробка математичної та комп’ютерної моделей, які дозволять розраховувати витрати електричної енергії та інші робочі параметри електроприводів із двигунами постійного струму, що використовуються у побутовому обладнанні. У роботі використані відомі методи математичного моделювання, аналізу перехідних процесів в електромеханічних системах та чисельного розв’язування нелінійних та диференційних рівнянь. Отримано залежності між режимами роботи приводу, фізико-механічними параметрами продуктів, що обробляються, та споживаною потужністю. Наоснові цих залежностей розроблена комп’ютерна модель в програмному середовищі Simulink. Отримано математичну та комп’ютерну моделі, що дозволяють за відомими фізико-механічними властивостями середовища, яке створює навантаженняна робочі органи обладнання, і заданими режимами роботи, визначати електричну потужність та інші робочі параметри приводу. Результати розрахунків із використанням моделей, що запропоновані у роботі, дозволяють зробити обґрунтований вибір електродвигунів для заданих умов та режимів роботи обладнання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/607
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра електромеханічних систем (ЕМС)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V90_P124-129.pdf326,07 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.