Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/612
Название: Формули перетворення координат у випадку систем, заданих реперами
Авторы: Федотова, Л. Л.
Резанова, В. Г.
Ключевые слова: репер
вектор
система координат
матриця
обернена матриця
детермінант
рэпер
вектор
система координат
матрица
обратная матрица
детерминант
reper
vector
coordinate system
the inverse of a matrix
determinants
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Федотова Л. Л. Формули перетворення координат у випадку систем, заданих реперами / Л. Л. Федотова, В. Г. Резанова // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки". - 2015. - № 5 (90). - C. 148-152.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки"
Краткий осмотр (реферат): Подати логічно обґрунтований процес виведення формул в матричній та координатній формах для переходу від однієї до іншої координатної системи, кожна з яких задана своїм репером на площині. Для здійснення переходу від однієї до іншої координатної системи, кожна з яких задана своїм репером на площині, використовується апарат матричного числення. Розглянуто методику та отримано формули в матричній та координатній формах для переходу від однієї до іншої координатної системи, кожна з яких задана своїм репером на площині. Отримані результати можна впроваджувати в навчальний процес у вищому навчальному закладі. І основним, по суті, тут є методика осмислення надбаних знань для подальшого їх застосування, а це водночас означає одержання нових знань. Крім того, одержані формули мають компактний і зручний для подальшого застосування вигляд, представлений у матричній і координатній формах, і можуть застосовуватись, зокрема, в проектах комп’ютерної графіки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/612
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра інформаційних технологій проектування (ІТП)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V90_P148-152.pdf256,27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.