Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/615
Title: Ефективність використання пристрою зниження динамічних навантажень з фрикційною муфтою в приводі в'язальних машин
Authors: Піпа, Б. Ф.
Музичишин, С. В.
Keywords: device of decline of the dynamic loading
drive of knitting machine
dynamic loading of drive
friction muff
drive of knitting machine
устройство снижения динамических нагрузок
привод вязальной машины
динамические нагрузки привода
фрикционная муфта
пристрій зниження динамічних навантажень
привід в’язальної машини
динамічні навантаження приводу
фрикційна муфта
Issue Date: 2015
Citation: Піпа Б. Ф. Ефективність використання пристрою зниження динамічних навантажень з фрикційною муфтою в приводі в'язальних машин / Б. Ф. Піпа, С. В. Музичишин // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки". - 2015. - № 5 (90). - C. 164-168.
Source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки"
Abstract: Використані сучасні методи досліджень динаміки механічних систем з метою оцінки ефективності використання пристрою з фрикційною муфтою для зниження пускових динамічних навантажень в приводі в’язальних машин. На основі аналізу особливостей роботи технологічного обладнання легкої промисловості встановлена доцільність використання в приводі в’язальних машин фрикційної муфти. Запропоновано нову конструкцію пристрою для зниження динамічних навантажень, що виникають під час пуску машин. На відміну від відомих пристроїв, запропонований пристрій виконаний у вигляді фрикційної муфти з можливістю регулювання її крутного моменту, що дозволяє підвищити ефективність його роботи. Представлено метод перевірки працездатності пристрою зниження динамічних навантажень з фрикційною муфтою та вибору його раціональних параметрів. Розвиток наукових основ та інженерних методів проектування пристроїв зниження динамічних навантажень в приводі машин. Розробка нової конструкції пристрою зниження динамічних навантажень в приводі в’язальних машин та інженерного методу вибору його раціональних параметрів.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/615
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V90_P164-168.pdf265,93 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.