Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/627
Название: Принципы трансформации национальных мотивов в стилистике современного дизайна одежды
Авторы: Джалилиан, Ф.
Ключевые слова: творче джерело
національні традиції
естетичність
функціональність
трансформація
стиль
творческий источник
национальные традиции
эстетичность
функциональность
трансформация
стиль
creative source
national traditions
aesthetics
functionality
transformation
style
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Джалилиан Ф. Принципы трансформации национальных мотивов в стилистике современного дизайна одежды / Ф. Джалилиан // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки". - 2015. - № 5 (90). - C. 239-247.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки"
Краткий осмотр (реферат): Комплексне дослідження розвитку національних традицій у дизайні одягу і тенденцій використання національних мотивів у проектуванні сучасних колекцій костюма. У дослідницькій роботі використані методи літературно-аналітичного аналізу, класифікації структурних елементів і систематизації художньо-композиційних характеристик стилю. Виконано аналіз тенденцій формування стилю в роботах сучасних іранських дизайнерів, на основі використання національних і етнохудожніх традицій, а також принципів структуроутворення сучасного національного костюма. У роботі вперше представлений аналіз особливостей розвитку національних традицій моделювання костюма в роботах іранських дизайнерів одягу, визначено алгоритм трансформації художньо-композиційних елементів творчого джерела - народного костюма, в сучасні форми одягу. На основі проведеного аналізу, з урахуванням національних і етнохудожніх традицій Ірану, розроблені рекомендації з проектування сучасних форм костюма з використанням національного колориту, орнаментації і структури комплексу одягу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/627
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра художнього моделювання костюма (ХМК)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V90_P239-247.pdf470,83 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.