Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/637
Название: Процедури прийняття рішень у навчальному процесі
Авторы: Бунда, О. М.
Миненко, М. В.
Ключевые слова: процедури
прийняття рішень
навчальний процес
процедуры
принятие решений
учебный процесс
procedures
decision-making
educational process
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Бунда О. М. Процедури прийняття рішень у навчальному процесі / О. М. Бунда, М. В. Миненко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Економіка і вища освіта". - 2015. - № 5 (91). - C. 85-93.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Економіка і вища освіта"
Краткий осмотр (реферат): Для забезпечення досягнення поставленої мети в статті використовувались наступні методи: індукція, дедукція, групування, класифікація, порівняння. В ході проведеного дослідження охарактеризовано етапи прийняття рішень у навчальному процесі, висвітлено процедури прийняття рішень у навчальному процесі. Наукова новизна статті полягає в удосконаленні процедур прийняття рішень у навчальному процесі. Практичне значення одержаних результатів полягає у тому, що застосування запропонованих процедур прийняття рішень дозволить значно підвищити ефективність і якість прийнятих рішень у навчальному процесі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/637
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра обліку і аудиту (ОА)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V91_P085-093.pdf248,05 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.