Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/639
Название: Ринок роздрібної торгівлі в Україні
Авторы: Хоменко, О. І.
Геселева, Н. В.
Сокуренко, Н. В.
Ключевые слова: ринок роздрібної торгівлі
рітейл
торгові площі
супермаркети
роздрібні мережі
товарна структура
рынок розничной торговли
ритейл
торговые площади
супермаркеты
розничные сети
товарная структура
retail market
retail
shopping areas
supermarkets
retailers
commodity structure
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Хоменко О. І. Ринок роздрібної торгівлі в Україні / О. І. Хоменко, Н. В. Геселева, Н. В. Сокуренко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Економіка і вища освіта". - 2015. - № 5 (91). - C. 101-107.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Економіка і вища освіта"
Краткий осмотр (реферат): Дослідження ринку роздрібної торгівлі в Україні та оцінка стану ринку рітейлу в умовах кризи. Використання методів статистичного аналізу товарообороту та обсягу реалізації, порівняльного аналізу цін та попиту, а також методів експертних та рейтингових оцінок у рітейлі. Визначені основні показники, які характеризують ринок роздрібної торгівлі, проведена оцінка станів ринку на різних етапах. Визначено стан ринку роздрібної торгівлі в Україна та запропоновано шляхи мінімізації негативних наслідків в умовах кризи. Проведення дослідження стану ринку роздрібної торгівлі в нестабільних умовах дозволяє оптимізувати діяльність компаній та запобігти збільшенню загроз та ризиків у їх діяльності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/639
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра економічної кібернетики та маркетингу (ЕКМ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V91_P101-107.pdf257,94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.