Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/651
Название: Механізм інноваційного функціонування та розвитку вищої освіти України
Авторы: Сидоренко, Т.
Ключевые слова: інновації
освіта
механізм
функціонування
вищі навчальні заклади
инновации
образование
механизм
функционирование
высшие учебные заведения
innovation
education
mechanism of operation
higher education
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Сидоренко Т. Механізм інноваційного функціонування та розвитку вищої освіти України / Т. Сидоренко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Економіка і вища освіта". - 2015. - № 5 (91). - C. 77-84.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Економіка і вища освіта"
Краткий осмотр (реферат): Визначено основні напрямки формування інноваційної моделі розвитку вищого навчального закладу в контексті підвищення якості підготовки та конкурентоспроможності випускників. Особливої уваги в процесі впровадження інноваційної моделі управління у ВНЗ потребує використання новітніх технологій управління якістю освітніх послуг. У зв’язку з цим, слід зазначити, що однією з найбільш поширених та ефективних сучасних концепцій управління якістю в світі є концепція загального менеджменту якості. Досліджено процес ефективного інноваційного розвитку вищої освіти. В умовах ринкових перетворень особливого значення набувають питання інноваційного розвитку вищої освіти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/651
Располагается в коллекциях:Кафедра підприємництва та бізнесу (ПБ)
Кафедра підприємництва та бізнесу (ПБ)
Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V91_P077-084.pdf381,87 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.