Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/696
Название: Безконтактний ультразвуковий метод контролю маси текстильних матеріалів
Авторы: Кисельов, В. Б.
Ключевые слова: маса
текстильний матеріа
ультразвуковий метод
пристрій онтролю
амплітудне співвідношення
масса
текстильный материал
ультразвуковой метод
устройство контроля
амплитудное соотношение
mass
textile material
ultrasonic method
device of control
amplitude ratio
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Кисельов В. Б. Безконтактний ультразвуковий метод контролю маси текстильних матеріалів [Текст] / В. Б. Кисельов // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 3 (77). - C. 163-169.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Дослідити безконтактний контроль маси текстильних матеріалів. У роботі використаний безконтактний ультразвуковий метод контролю маси текстильних матеріалів, який базується на амплітудних співвідношеннях ультразвукових хвиль. Обґрунтовано доцільність використання ультразвукового безконтактного методу контролю. Наведено результати досліджень, що пов’язанні з проходженням ультразвукової хвилі крізь текстильний матеріал та відбиттям інших коливань від його ниток. Отримано залежності амплітудних співвідношень ультразвукових хвиль від маси тканого полотна. Тобто співвідношень хвиль, яка проходить крізь текстильний матеріал, а також, що відбивається від його ниток, до хвилі, яка падає на цей матеріал. Запропоновано пристрій, що може застосовуватися для контролю маси текстильних матеріалів за відношенням вимірювального сигналу до опорного з можливістю налаштування його параметрів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/696
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V77_P163-169.pdf250,35 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.