Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/722
Назва: Одержання вуглецевонаповнених полімерних композицій на основі поліолефінів
Автори: Строкань, А. П.
Новак, Д. С.
Ключові слова: graphitized soot
conducting polymers
nanocomposites
графитизированная сажа
электропровоящие полимеры
нанокомпозиты
графітизована сажа
електропровідні полімери
нанокомпозити
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Строкань А. П. Одержання вуглецевонаповнених полімерних композицій на основі поліолефінів [Текст] / А. П. Строкань, Д. С. Новак // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (80) : Серія "Технології та дизайн". - C. 97-105.
Source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Короткий огляд (реферат): Зразки композицій отримували методом гарячого пресування з попередньо приготованих сумішей складових композицій на змішувачі типу диск-диск. Для дослідження властивостей створених композицій було використано такі методики: метод вольтметра –амперметра виміру об’ємного та поверхневого опору полімерного матеріалу згідно ГОСТ 6433.2-71; міцність, видовження, модуль пружності згідно ГОСТ 11262. Результати. Показана можливість створення композицій на основі ПО із регульованими провідними та експлуатаційними властивостями. Встановлено що провідність композицій при додаванні ВН зростає значно до певного масово-процентного вмісту і після цієї точки не в значній мірі підвищується . Добавка ВН у вигляді дисперсного порошку не покращує механічних властивостей, але, в свою чергу, значно зменшує тертя на поверхні композитів за рахунок ефекту змащення наповнювача. Показано можливість створення ПО композитів з ВН, що можуть мати задані експлуатаційні характеристики. Показано, що створені композити можуть бути використані на практиці як антистатики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/722
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра промислової фармації (ПФ)
Кафедра хімічних технологій та ресурсозбереження (ХТР)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
V80_P097-105.pdf286,4 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.