Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/723
Название: Науково-методичні принципи формування стилю та іміджу в курсовому проектуванні дизайнерів
Авторы: Ніколаєва, Т. І.
Ніколаєва, Т. В.
Ключевые слова: стиль
мода
культурна спадщина
композиційні ознаки
візуалізація образу
форма
колорит
імідж
стиль
мода
культурное наследие
композиционные признаки
визуализация образа
форма
колорит
имидж
style
fashion
cultural heritage
composite attributes
visualization image
shape
color
image
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Ніколаєва Т. І. Науково-методичні принципи формування стилю та іміджу в курсовому проектуванні дизайнерів [Текст] / Т. І. Ніколаєва, Т. В. Ніколаєва // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (80) : Серія "Технології та дизайн". - C. 106-113.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Використано методики літературно-аналітичного та історіографічного аналізу, класифікації складових елементів та морфологічного синтезу. Систематизовано візуальні складові надання вербальної інформації про перспективні напрямки моди, формування стилю та іміджу в дизайні колекцій сучасного одягу. В ході реалізації експериментальних досліджень визначено актуальність та методичну доцільність використання запропонованої методики формування стилю та іміджу перспективних колекцій одягу в підготовці фахівців для галузі дизайну костюма. Проведено структуризацію вихідної інформації та етапів дослідження в ході виконання фахової курсової роботи, як складової комплексної кваліфікаційної оцінки дизайнера, художника-модельєра. Проведені дослідження дають можливість вперше визначити принципи формування стилів і течій в сучасній моді, на основі аналізу культурної спадщини різних часів та народів, розробити рекомендації з формування композиційних ознак перспективних напрямків моди. На основі проведених досліджень визначено зміст та методологічну структуру виконання курсової роботи, як складової комплексної кваліфікаційної підготовки фахівців в галузі дизайну одягу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/723
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V80_P106-113.pdf409,35 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.