Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/726
Название: Використання математичної моделі затяжки взуття за допомогою програмного забезпечення САПР
Авторы: Стаценко, Д. В.
Злотенко, Б. М.
Ключевые слова: математична модель
затяжка
взуття
формування
колодка
САПР
математическая модель
затяжка
обувь
формование
колодка
САПР
mathematical model
tightening
shoes
forming
shoe-tree
CAD
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Стаценко Д. В. Використання математичної моделі затяжки взуття за допомогою програмного забезпечення САПР [Текст] / Д. В. Стаценко, Б. М. Злотенко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (80) : Серія "Технології та дизайн". - C. 129-134.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Використано фундаментальні положення технології взуттєвого виробництва, метод кінцевих елементів, методи математичного та комп’ютерного моделювання. Для розрахунку формування шкіри на колодці використано програмне забезпечення Solidworks. Врахування розподілу еформацій верху по затяжній кромці дозволить зменшити витрати шкіри за рахунок раціонального проектування геометричної форми заготовок під час розкрою шкіри. За допомоги моделі формування взуття, розробленої у програмному забезпеченні САПР, визначено форму та розміри заготовок верху взуття з урахуванням нерівномірності розподілу деформації шкіри в процесі формування при затягуванні на колодці. Розроблена математична модель формування при затягуванні на колодці верху взуття та встановлені залежності між деформаціями заготовки верху взуття і зусиллями формування. Розроблено рекомендації для визначення технологічних параметрів процесу формування верху взуття при затягуванні заготовок на колодці.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/726
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра електромеханічних систем (ЕМС)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V80_P129-134.pdf386,44 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.