Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/735
Название: Класифікація пристроїв зниження динамічних навантежень механічних систем
Авторы: Музичишин, С. В.
Піпа, Б. Ф.
Ключевые слова: класифікація пристроїв зниження динамічних навантажень
механічна система
привід машини
динамічні навантаження приводу
классификация устройств снижения динамических нагрузок
механическая система
привод машины
динамические нагрузки привода
classification of devices of decline of the run-time loading
mechanical system
drive of machine
run-time loading of drive
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Музичишин С. В. Класифікація пристроїв зниження динамічних навантежень механічних систем [Текст] / С. В. Музичишин, Б. Ф. Піпа // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (80) : Серія "Технології та дизайн". - C. 28-35.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Використані сучасні методи досліджень пристроїв зниження динамічних навантажень, що виникають в механічних системах під час пуску з метою розробки їх класифікації, здатної пропонувати найбільш ефективні ПЗДН для в’язальних машин та автоматів. На основі аналізу особливостей роботи технологічного обладнання легкої промисловості встановлена доцільність використання в приводі машин пристроїв зниження динамічних навантажень. Зроблено висновок, що найбільш простим та ефективних рішенням зниження динамічних навантажень, що виникають під час пуску механічних систем є використання ПЗДН з відцентровою муфтою або муфтою з пружним елементом (циліндричними пружинами стиску або розтягу, пакетами плоских радіальних пружин, плоскою спіральною пружиною та ін.). Запропонована класифікація ПЗДН може бути використана при вирішенні питання ефективного зниження динамічних навантажень в приводі як машин та автоматів легкої промисловості, так і в машинах загального призначення. Розробка класифікації пристроїв зниження динамічних навантажень, що виникають під час пуску механічних систем. Можливість використання запропонованої класифікації пристроїв зниження динамічних навантажень механічних систем для створення нових ефективних ПЗДН приводів машин та автоматів легкої промисловості.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/735
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V80_P028-035.pdf315,6 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.