Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/740
Название: Вплив механізму процеса хонінгування деталей зі зносостійких композитів на якість поверхневого шару
Авторы: Гавриш, А. П.
Роїк, Т. А.
Дорфман, І. Є.
Олійник, В. Г.
Ключевые слова: хонінгування
абразивні інструменти
якість поверхні
композити
технологічні комплекси
хонингование
абразивные инструменты
качество поверхности
технологические комплексы
композиты
honing-process
abrasive instruments
quality of surface
technological complexes
composites
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Вплив механізму процеса хонінгування деталей зі зносостійких композитів на якість поверхневого шару [Текст] / А. П. Гавриш, Т. А. Роїк, І. Є. Дорфман, В. Г. Олійник // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (80) : Серія "Технології та дизайн". - C. 67-80.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Дослідження виконувались з врахуванням засадничих положень теорії тонкої абразивної обробки деталей машинних комплексів підприємств легкої та харчової промисловості, а також поліграфічної техніки. Обробка деталей виконувалась на прецизійному верстаті HFV-135 (США) дрібнозернистими абразивними брусками на еластичних зв’язках. Зразки для експериментів були виготовлені методами порошкової металургії зі зносостійких композиційних матеріалів, синтезованих на основі використання відходів високолегованих штампових та інструментальних сталей 85Х6НФТ, 11РЗАМЗФ, 4ХМФТС і алюмінієвих сплавів АК8МЗч, АК12М2МгН та АМ4,5Кд. Доведено, що механізм технологічного процесу оздоблювального хонінгування новітніх марок зносостійких композитів суттєво впливає на параметри якості поверхневого шару оброблення деталі. Особливий вплив становлять схема хонінгування, склад абразивного інструменту та режими різання. Показано, що мінімізація цих технологічних факторів сприяє поліпшенню якості обробки. Вперше виконано дослідження процесу абразивного хонінгування високо зносостійких та важкооброблюваних композитних матеріалів, створених для забезпечення параметрів надійності та довговічності технологічних комплексів легкої, харчової та поліграфічної галузей народного господарства України. Отримані результати дозволяють оцінити вплив технологічних факторів абразивного хонінгування на формування параметрів якості поверхневих шарів деталей тертя з новітніх марок композитів (параметрів шорсткості Ra , наклепу та глибини його проникнення у поверхневий шар тіла деталі). Розроблені рекомендації для промислового виробництва.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/740
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V80_P067-080.pdf470,67 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.