Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/754
Название: Дослідження ролі символіки орнаменту та кольору традиційної вишивки Ірану
Авторы: Джаліліан, Фахіме
Ніколаєва, Т. В.
Ключевые слова: орнамент
колорит
контрапункт
частота зустрічаємості
символізм
вишивка
костюм
орнамент
колорит
контрапункт
частота встречаемости
символизм
вышивка
костюм
pattern
color
counterpoint
frequency
symbolism
embroidery suit
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Джаліліан Фахіме Дослідження ролі символіки орнаменту та кольору традиційної вишивки Ірану [Текст] / Фахіме Джаліліан, Т. В. Ніколаєва // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 4 (78). - C. 137-143.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Визначено символіку орнаменту, кольору, найбільш типові орнаментальні контрапункти та частоту їх зустрічаємості в оздобленні костюма Ірану. В роботі використані наукові методики дослідження: літературно-аналітичний, системно-структуровий і морфологічний аналіз, а також методики класифікації складових елементів структури. В результаті проведених досліджень визначено найбільш типові орнаментальні контрапункти та колористичні сполучення, їх символічні значення в архітектурі, ужитковому мистецтві та проектуванні народного костюма Ірану. Вперше, з наукової точки зору, виявлено закономірності побудови орнаментальних елементів, їх символіки та значення в побудові форми народного костюма Ірану. Проведені дослідження надали можливість використання запропонованої класифікації орнаментальних мотивів та кольору в проектуванні сучасного одягу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/754
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V78_P137-143.pdf498,57 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.