Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/806
Название: Проблеми та перспективи інтеграції вищої освіти України в європейський освітній простір
Авторы: Гращенко, І. С.
Янковой, Р. В.
Ключевые слова: вища освіта
освітня діяльність
інтеграційні процеси
єдиний європейський освітній простір
высшее образование
образовательная деятельность
интеграционные процессы
единое европейское образовательное пространство
higher education
educational activities
integration processes
the European higher education area
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Гращенко І. С. Проблеми та перспективи інтеграції вищої освіти України в європейський освітній простір [Текст] / І. С. Гращенко, Р. В. Янковой // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну : матеріали V міжнар. наук.-практ. конф. "Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України", 2 жовтня 2015 р. - 2015. - Спец. вип. : Серія "Економічні науки". - C. 352-363.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): В процесі проведення досліджень використано статистичний і техніко-економічний аналіз середовища діяльності вищих навчальних закладів Україні та ЕС, діагностиці національної та міжнародної освітньої системи. Проаналізовано умови та особливості формування ефективної інтеграції вищих навчальних закладів до європейського освітнього простору. Окреслено напрями та можливості вітчизняних вищих навчальних закладів, щодо підвищення їх ефективності та конкурентоспроможності на світовому ринку освітніх послуг, поліпшення рейтингу ВУЗів в міжнародній освітній системі. З метою інтенсифікації інтеграції вищої освіти Україні в європейський освітній простір, визначено напрями та опрацьовано інструментарій, завдяки якому, по-перше, забезпечиться збереження кращих традицій і стандартів вітчизняної освіти, по-друге, урахується орієнтація на принципи і цінності європейської культури та освіти. Показано як впливають інтеграційні процеси на ціннісні пріоритети в освіті та культурі. Визначено ряд кроків щодо гармонізації системи вищої освіти України з Європейською системою вищої освіти. Обґрунтовано необхідність застосування нових інформаційних технологій в поширенні знань. Визначено ключові показники ефективності ВУЗів на шляху реформування системи вищої освіти України.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/806
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V90sp_P352-363.pdf301,58 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.