Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/868
Название: Структурно-функціональна складова механізму забезпечння конкурентоспроможності інноваційної продукції
Авторы: Лободзинська, Т. П.
Ключевые слова: структурно-функціональна складова механізму забезпечення конкурентоспроможності інноваційної продукції
інноваційна продукція
механізм забезпечення конкурентоспроможності продукції
стратегічна конкурентоспроможність
венчурний освітньо-науково-виробничий кластер
структурно-функциональная составляющая механизма обеспечения конкурентоспособности инновационной продукции
инновационная продукция
механизм обеспечения конкурентоспособности продукции
стратегическая конкурентоспособность
венчурный образовательно-научно-производственный кластер
structural and functional component of a mechanism to ensure the competitiveness of innovative products
innovative products
a mechanism to ensure the competitiveness of products
strategic competitiveness
venture educational
scientifical and industrial cluster
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Лободзинська Т. П. Структурно-функціональна складова механізму забезпечння конкурентоспроможності інноваційної продукції [Текст] / Т. П. Лободзинська // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 5 (79). - C. 149-157.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Метою дослідження є вивчення кластера та створення венчурного освітньо-науково-виробничого кластера для забезпечення стратегічної конкурентоспроможності інноваційної продукції підприємств, перевагами якого є: урахування інтересів усіх учасників кластеру, концентрація зусиль і ресурсів, розроблення і досягнення стратегічних цілей. Розглянуто теоретико-методичні засади створення венчурного освітньо-науково-виробничого кластера – принципово нової структурно-функціональної складової організаційно-економічного механізму забезпечення конкурентоспроможності продукції, що базується на узгодженості інтересів усіх суб’єктів інноваційного процесу і надає можливість зробити його як економічно, так і технологічно доцільним та спрямованим, сприяє підвищенню ефективності інноваційних процесів і забезпечує стратегічну конкурентоспроможність інноваційної продукції підприємств. Венчурний освітньо-науково-виробничий кластер є структурно-функціональною складовою механізму забезпечення конкурентоспроможності інноваційної продукції, стимулює інноваційний розвиток на підставі гармонізації та узгодженості інтересів усіх його учасників, що виконують свої традиційні соціально-економічні функції в межах кластеру та продукують синергетичний ефект, який простежується у нових ідеях, розробках, інноваціях. Кластерна модель дозволить максимально використовувати існуючі ресурси для підвищення конкурентоспроможності продукції, дозволить об’єднати університети, науково-дослідні організації, виробничі підприємства, органи влади в певну мережу, яка сприятиме інноваційній активності кожного з учасників. Запропонований нами венчурний освітньо-науково-виробничий кластер надає можливість забезпечити конкурентоспроможність інноваційної продукції, що і відповідає меті дослідження. Особливістю кластера є те, що він будується на принципі балансу інтересів суб’єктів інноваційного процесу, що надає можливість забезпечити конкурентоспроможність інноваційної продукції підприємств, підвищити їх адаптивну реакцію до кон’юнктурних змін. Результатом створення означеного кластера є забезпечення стратегічної конкурентоспроможності інноваційної продукції з урахуванням преференцій усіх учасників об’єднання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/868
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V79_P149-157.pdf312,29 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.