Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/943
Название: Доцільність використання в приводі роторної ножової дробарки пружної запобіжної муфти
Авторы: Рубанка, М. М.
Піпа, Б. Ф.
Ковальов, Ю. А.
Ключевые слова: роторна ножова дробарка
привід дробарки
пружна запобіжна муфта
динамічні навантаження приводу
подрібнення відходів легкої та хімічної промисловостей
роторная ножевая дробилка
привод дробилки
упругая предохранительная муфта
динамические нагрузки привода
измельчение отходов легкой и химической промышленностей
rotor knife crusher
drive of crusher
resilient preventive muff
dynamic loading of drive
growing of wastes shallow light and chemical industries
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Рубанка М. М. Доцільність використання в приводі роторної ножової дробарки пружної запобіжної муфти [Текст] / М. М. Рубанка, Б. Ф. Піпа, Ю. А. Ковальов // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 2 (76). - C. 97-102.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Оцінка доцільності використання в приводі роторної ножової дробарки пружної запобіжної муфти для підвищення надійності її роботи та запобігання аварійних ситуацій. Використані сучасні методи досліджень механічних систем з метою оцінки впливу пружної запобіжної муфти на підвищення ефективності роботи ножової дробарки. На основі аналізу особливостей роботи роторних ножових дробарок для подрібнення відходів легкої та хімічної промисловостей встановлена доцільність використання в приводі дробарок пружних запобіжних муфт. Запропоновано нову конструкцію запобіжної пружної муфти, здатної суттєво підвищити ефективність роботи дробарки (підвищення надійності та довговічності роботи дробарки та якості подрібнення відходів). Позитивним є те, що закріплення пальців в одній півмуфті з можливістю радіального переміщення дозволяє здійснювати вибір раціональної жорсткості муфти в залежності від зміни режиму роботи дробарки, що також підвищує довговічність її роботи та розширює експлуатаційні можливості. Представлено метод вибору раціональних параметрів пружної запобіжної муфти, здатної підвищити ефективність роботи роторної ножової дробарки. Розвиток наукових основ та інженерних методів проектування обладнання для подрібнення відходів легкої та хімічної промисловостей. Розробка нової конструкції пружної запобіжної муфти привода роторної ножової дробарки та інженерного методу вибору її раціональних параметрів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/943
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра прикладної механіки та машин (ПММ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V76_P097-102.pdf301,68 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.