Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/965
Название: Planning the experiment and optimization of the content of nanoadition in polypropylene monothreads
Авторы: Rezanova, V.
Shchotkina, V.
Tsebrenko, M.
Ключевые слова: нанодобавка
планування
математична модель
оптимізація
нанодобавка
планирование
математическая модель
оптимизация
nanoaddition
planning
mathematical model
optimizationoptimization
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Rezanova V. Planning the experiment and optimization of the content of nanoadition in polypropylene monothreads = Планування експерименту та оптимізація вмісту нанодобавки в поліпропіленових мононитках [Текст] / V. Rezanova, V. Shchotkina, M. Tsebrenko // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 2 (76). - C. 42-47.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Планування експерименту та оптимізація складу композиції поліпропілен/бінарна нанодобавка щодо одержання поліпропіленових монониток з високими механічними та антимікробними властивостями. Для планування експерименту застосовано симплексно-гратковий метод у псевдокоординатах. Оптимізацію вмісту нанодобавки проведено з використанням критерію Харрингтона. Методом математичного моделювання досліджено вплив нанодобавки срібло/кремнезем (Ag/SiO2) на властивості поліпропіленових (ПП) монониток та оптимізовано склад композиції для їх формування. Створена математична модель, що встановлює взаємозв’язок між вмістом компонентів суміші та властивостями нанонаповнених ПП ниток. Модифіковані мононитки, сформовані з оптимального складу композиції ПП/нанодобавка, поєднують високі міцність, еластичність та проявляють антимікробну дію.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/965
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра інформаційних технологій проектування (ІТП)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V76_P042-047.pdf240,8 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.