Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/999
Название: Визначення погонного зусилля різання повсті ножем з двосторонньою заточкою
Авторы: Макатьора, Д. А.
Панасюк, І. В.
Ключевые слова: погонне зусилля
сумарна величина втрат
втрати на тертя матеріалу
валики
кромка леза ножа
погонное усилие
суммарная величина потерь
потери на трение материала
валики
кромка лезвия ножа
linear force
the total value of losses
the loss of friction material
rollers
knife blade edge
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Макатьора Д. А. Визначення погонного зусилля різання повсті ножем з двосторонньою заточкою [Текст] / Д. А. Макатьора, І. В. Панасюк // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 1 (75). - C. 41-48.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Метою даного дослідження є розробка більш простого і ефективного методу аналізу впливу величини зазору між валиками і величини відстані від вертикальної осі обертання валиків до кромки леза ножа на погонне зусилля різання повсті шляхом використання рівнянь регресії. Дослідження проведені на прикладі експериментальної установки машини для повздовжнього різання при використанні ножа з двосторонньою заточкою. При проведенні математичного експерименту був використаний рототабельний план другого порядку, що дозволяє найбільш ефективно вирішити поставлене завдання оцінки впливу досліджуваних факторів на погонне зусилля різання. Одержані рівняння регресії визначення сумарної величини втрат на процес повздовжнього різання (на транспортування та розрізання матеріалу) та величини втрат на тертя матеріалу (транспортування). Це дозволяє визначати одну із фізико-механічних характеристик повсті, а саме погоне зусилля різання та враховувати його значення при проектуванні приводу в машинах для повздовжнього різання матеріалу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/999
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра прикладної механіки та машин (ПММ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V75_P041-048.pdf274,01 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.