Просмотр собрания по группе - Авторы Бакан, Л. А.

Перейти к: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
или введите несколько первых букв:  
Результаты 1 по 12 из 12
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2018Аналіз впливу особливостей матеріалу на якість ниткових з'єднань при виготовленні поясного дитячого одягуРябовіл, Д. В.; Бакан, Л. А.
2016Вплив властивостей сучасних матеріалів на моделювання курток з елементами трансформації для вагітних жінокРябовіл, А. В.; Бакан, Л. А.
2016Вплив особливостей проблемних матеріалів на моделювання жакетів з елементами трансформації для дівчаток підлітківКоломієць, А. І.; Бакан, Л. А.
2017Вплив особливостей проблемних матеріалів на моделювання жакетів з елементами трансформації для дівчаток-підлітківБакан, Л. А.; Коломієць, А. І.
2016Вплив особливостей тканин на моделювання дитячого поясного одягуРябовіл, Д. В.; Бакан, Л. А.
2015Дослідження впливу режимів обробки на якість ниткових з’єднань при виготовленні одягу для вагітнихГодун, А. В.; Бакан, Л. А.
2017Дослідження впливу технологічних параметрів режиму обробки на якість ниткових з'єднань при виготовленні курток з елементами трансформації для вагітнихБакан, Л. А.; Рябовіл, А. В.
2017Дослідження впливу технологічних параметрів режиму обробки на якість ниткових з'єднань при виготовленні поясного дитячого одягуБакан, Л. А.; Рябовіл, Д. В.
2017Дослідження впливу технологічних параметрів режиму обробки на якість ниткових з’єднань при виготовленні дитячого одягу з трикотажних полотенБакан, Л. А.; Волкова, Г. М.
2017Ниткові з’єднування швейних виробівБакан, Л. А.; Білоцька, Л. Б.; Лозовенко, С. Ю.; Полька, Т. О.
2018Особливості виконання безпосадочних строчок в одязі з елементами трансформації для вагітнихРябовіл, А. В.; Бакан, Л. А.
2017Удосконалення технологічних параметрів ниткових з'єднань при виготовленні одягу та аксесуарів клаптевою технікою «печворк»Бакан, Л. А.; Оболенська, Г. В.