Browsing by Author Чупринка, Н. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 29  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Автоматизоване проектування декоративних елементів жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Гаркавенко, С. С.
2015Автоматизоване проектування декоративних елементів на зовнішніх контурах деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Гаркавенко, С. С.
2018Автоматизоване проектування декоративних елементів у вигляді окремих деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.
2019Автоматизоване проектування деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.
2014Автоматизоване проектування деталей жіночих сумок з використанням стандартних елементівЧупринка, Н. В.; Гаркавенко, С. С.
2017Автоматизоване проектування схем розкрою листових матеріалів на деталі низу взуттяЧупринка, В. І.; Зелінський, Г. Ю.; Чупринка, Н. В.
2018Автоматизованого проектування декоративних елементів, які змінюють окремі ділянки зовнішніх контурів деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.
2017Дослідження та розробка програмного забезпечення проектування плечових швейних виробів на нетипову фігуруЧупринка, В. І.; Чупринка, Н. В.; Савченко, М. М.
2012Конструювання шкіргалантерейних виробів із використанням САПРВуштей, О. А.; Чупринка, Н. В.
2019Математичне та програмне забезпечення для проектування декоративних елементів на зовнішніх контурах деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Царик, В. І.
2019Математичне та програмне забезпечення для проектування декоративних елементів як окремих деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Дунайський, Д. М.
2019Математичне та програмне забезпечення для проектування деталей жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Буткевич, В. В.
2019Математичне та програмне забезпечення для проектування системних декоративних елементів на деталях жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Кокоза, І. В.
2019Математичне та програмне забезпечення для проектування циклічних декоративних елементів на деталях жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Костенко, С. С.
2019Математичне та програмне забезпечення підготовки зовнішніх контурів деталей жіночих сумок для проектування декоративних елементів на нихЧупринка, Н. В.
2016Метод автоматизованої побудови системних групових декоративних елементів на деталях жіночих сумокЧупринка, Н. В.
2018Метод автоматичного визначення параметрів прямокутної решітки для проектування схем розкрою листових матеріалівЧупринка, В. І.; Зелінський, Г. Ю.; Чупринка, Н. В.
2015Параметрична модель циклічних групових декоративних елементів на деталях жіночих сумокЧупринка, Н. В.; Гаркавенко, С. С.
2018Розробка математичного та програмного забезпечення для автоматизованного проектування чоловічих сорочокЧупринка, Н. В.; Сіродан, В. В.
2018Розробка математичного та програмного забезпечення для автоматизованого проектування брюк для верхової їздиЧупринка, Н. В.; Кобець, А. В.