Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/1417
Название: Визначення феномену інтелектуального капіталу в інноваційному середовищі
Авторы: Жарінова, А. Г.
Ключевые слова: intellectual capital
structure
macroeconomic level
интеллектуальный капитал
структура
макроэкономический уровень
інтелектуальний капітал
структура
макроекономічний рівень
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Жарінова А. Г. Визначення феномену інтелектуального капіталу в інноваційному середовищі [Текст] / А. Г. Жарінова // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (81) : Серія "Економіка і вища освіта". - C. 67-72.
Source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Визначення економічної суті поняття «інтелектуальний капітал». В процесі дослідження застосовано методи порівняння, оцінки, абстрагування, аналізу, синтезу. Досліджені основні аспекти становлення дефініції поняття «інтелектуальний капітал» і простежена еволюція його визначення як нового виробничого фактора, сформованого на знаннях та інформації. Автором запропоновано власну дефініцію поняття «інтелектуального капіталу» в розрізі різних рівнів економіки. Запропоноване визначення «інтелектуальний капітал» на різних економічних рівнях відповідає вимогам нової економіки, яка потребує розробки економічного механізму управління інтелектуальним капіталом для різних рівнів економічної системи знань та в цілому як основи інноваційного розвитку країни.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/1417
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V81_P067-072.pdf234,59 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.