Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19626
Title: Методи оцінки управління розвитком інноваційно-фінансового потенціалу промислових підприємств в умовах цифровізації
Authors: Пузирьова, П. В.
Keywords: цифрова трансформація економіки
інноваційно-фінансовий потенціал
промислові підприємства
ефективність
управління розвитком
конкурентоспроможність
методи оцінки
Issue Date: Feb-2022
Publisher: BoScience Publisher, Chicago, USA
Citation: Пузирьова П. В. Методи оцінки управління розвитком інноваційно-фінансового потенціалу промислових підприємств в умовах цифровізації / П. В. Пузирьова // Modern directions of scientific research development : proceedings of 9th International scientific and practical conference, Chicago, USA, 23-25 February, 2022. – BoScience Publisher, Chicago, USA, 2022. – P. 504-513.
Abstract: Визначено, що в умовах цифрової трансформації економіки України діяльність промислових підприємств повинна бути орієнтована на високий результат, як інноваційної так і фінансової діяльності, які неможливі одна без одної, і які досягаються за рахунок найбільш повного та ефективного управління розвитком їхнього інноваційно-фінансового потенціалу за допомогою впровадження сучасних технологій у бізнес-процеси підприємств. Доведено, що оцінка ефективності використання інноваційного-фінансового потенціалу є важливим елементом, як нноваційного, так і фінансового аналізу, інструментом удосконалення інноваційних програм і мінімізації фінансового ризику, нагромадження фінансового потенціалу, а також характерною ознакою результативності інноваційної та фінансової стратегії промислового підприємства. Встановлено, що для того, щоб промислові підприємства були конкурентоспроможними, фінансово та інноваційно лідируючими вони повинні переходити на цифрову трансформацію усіх свої бізнес-процесів, включаючи процеси фінансування та інноваційності, що дозволить підприємствам оперативно реагувати на внутрішні та зовнішні коливання ринкової кон’юнктури та ухвалювали рішення щодо адаптації до вимог клієнтів і споживачів.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19626
Faculty: Факультет управління та бізнес-дизайну
Department: Кафедра смарт-економіки
Appears in Collections:Кафедра смарт-економіки (СЕ)
Матеріали наукових конференцій та семінарів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Чікаго_Пузирьова_2022.pdf546,89 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.