Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/497
Название: Кольорові особливості візуальних повідомлень в рамках комерційної реклами
Авторы: Синельниченко, Ю. В.
Дубрівна, А. П.
Ключевые слова: колір
комерційна
реклама
особливості
людина
візуальні
вплив
повідомлення
гамма
споживач
сприйняття
увага
товар
цвет
коммерческая
реклама
особенности
человек
визуальные
воздействие
сообщение
гамма
потребитель
восприятие
внимание
товар
colour
commercial
advertisement
feature
man
visual
influence
message
palette
consumer
perception
attention
product
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Синельниченко Ю. В. Кольорові особливості візуальних повідомлень в рамках комерційної реклами / Ю. В. Синельниченко, А. П. Дубрівна // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 3 (86) : Серія "Технічні науки". - C. 277-281.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): На основі аналізу літературних джерел визначено основні характеристики кольору, фізичний вплив кольору на психологічний стан людини. Особливу увагу приділено використанню кольору у комерційній рекламі, адже від сприйняття кольору залежить її ефективність. У ході проведення аналізу встановлено, що вплив кольору на людину варто розглядати з позицій психології та фізіології. На психологічному рівні – сприяти продажу товару або заважати. Фізіологічний вплив – зміна фізіологічного стану людини під дією певних подразників. За допомогою статистичних даних наводиться перелік про залежність реклами від кольору. Досліджено вплив кольору на людину через візуальні повідомлення в рекламному середовищі. Реклама стає успішною при правильному використанні колірної гами, яка з часом перетворюється на фірмові кольори. Колір – це елемент, який за професійного використання може забезпечити ефективність рекламі і, як наслідок, досягти поставлених цілей рекламодавця. За розумного використання колір допомагає у процесі комунікації та покращує ефективність комерційної реклами.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/497
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра рисунка та живопису (РЖ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V86_P277-281.pdf239,94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.