Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/595
Название: Вплив системи факторів на управління змінами на промисловому підприємстві
Авторы: Гайдей, О. О.
Ключевые слова: фактори
тенденції
фази
зміни
управління змінами
факторы
тенденции
фазы
изменения
управление измененями
factors
tendencies
phases
changes
change management
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Гайдей О. О. Вплив системи факторів на управління змінами на промисловому підприємстві / О. О. Гайдей // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 4 (89) : Серія "Економічні науки". - C. 52-63.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Для досягнення мети був проведений аналіз методології досліджень даної проблеми вітчизняними і зарубіжними вченими та визначені основні напрямки розвитку даної ідеї в подальших дослідженнях. У результаті проведених досліджень розкрита важлива особливість змін на сучасному підприємстві за рахунок фактору часу. Для подальшого вивчення змін, як складових процесу управління підприємством, визначено етапи виникнення та розвитку змін і п’ять ключових точок. Узагальнені основні фази зародження та розвитку змін промислового підприємства, розглянуто питання розширення сфери варіантів розвитку дій та впровадження змін. Для підвищення ефективності функціонування підприємства в сучасних умовах визначена необхідність дотримання відповідних принципів, сутність яких розкривається в результатах досліджень. Розглядаючи зміни, які не мають правил і норм, виокремлюються як об’єктивні, так і суб’єктивні фактори впливу. Запропоновано загальний підхід до управління змін та два напрями управління змінами. Узагальнені основні фази зародження та розвитку змін, запропонований загальний підхід до управління змінами на промисловому підприємстві. Запропонований загальний підхід до управління змінами на промислових підприємствах може бути використаний у практичній діяльності управління змінами на підприємстві з метою підвищення ефективності його функціонування в сучасних умовах.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/595
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V89_P052-063.pdf307,73 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.