Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/628
Название: Принципи організації простору спортивно-оздоровчого комплексу для молоді на базі промислової будівлі
Авторы: Сафронова, О. О.
Пустовіт, Ю. С.
Ключевые слова: спорт
молодь
реновація
адаптація
здоров’я
принципи
спорт
молодежь
реновация
адаптация
здоровье
принципы
sports
youth
renovation
adaptation
health
principles
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Сафронова О. О. Принципи організації простору спортивно-оздоровчого комплексу для молоді на базі промислової будівлі / О. О. Сафронова, Ю. С. Пустовіт // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки". - 2015. - № 5 (90). - C. 248-253.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія "Технічні науки"
Краткий осмотр (реферат): Визначити принципи організації простору спортивно-оздоровчого комплексу для молоді на базі промислової будівлі. Використано методи літературно-системного аналізу наукових публікацій, узагальнення аналізу світового досвіду проектування спортивно-оздоровчих комплексів для молоді, зокрема на базі реновації промислової будівлі; проведено соціологічне дослідження через мережу Інтернет. Визначено доцільність та актуальність реновації промислових будівель під спортивно-оздоровчі комплексів для молоді, запропоновані принципи дизайну інтер’єру таких закладів. Виявлені принципи організації інтер’єру спортивно-оздоровчого комплексу для молоді з врахуванням вподобань молоді, а також сучасних тенденцій до адаптивності і поліфункціональності подібних комплексів. Отримані результати можуть бути впроваджені в учбове і реальне проектування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/628
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра дизайну інтер'єру і меблів (ДІМ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V90_P248-253.pdf498,71 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.