Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/716
Название: Особливості цінних паперів як інструменту інвестиційної діяльності банку
Авторы: Квасова, О. П.
Ключевые слова: цінні папери
цикл обігу цінних паперів
державні цінні папери
інвестиційна діяльність банків
ценные бумаги
цикл обращения ценных бумаг
государственные ценные бумаги
инвестиционная деятельность банков
securities
turnover of securities
Government securities
investment activities of banks (investment banking)
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Квасова О. П. Особливості цінних паперів як інструменту інвестиційної діяльності банку [Текст] / О. П. Квасова // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 3 (77). - C. 57-63.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Виявлення особливостей цінних паперів як дієвого інструменту здійснення інвестиційної діяльності банків. При проведенні дослідження використовувались діалектичний метод пізнання, метод аналізу і синтезу, економіко-статистичні методи. При дослідженні класифікації цінних паперів використовувались методи співставлення, групування, історико-економічного аналізу. В результаті проведеного дослідження виявлено, що інвестування банків в цінні папери має 5 стадій, які характеризують його здатність генерувати дохід. Динаміка та співвідношення активів і вкладень банків в цінні папери свідчать про зростання інтересу банків до інвестиційної діяльності на ринку цінних паперів, де особливого значення набувають державні цінні папери. Пропонується додатково здійснювати класифікацію цінних паперів за запропонованими характеристиками. Розроблений цикл обігу цінних паперів, який визначає залежність доходу за ними від часу, доповнює теоретичні засади інвестування. Запропонована класифікація цінних паперів може бути використана при внесенні змін в законодавчі акти України.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/716
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V77_P057-063.pdf248,43 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.