Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/775
Название: Використання сумісного аналізу для дослідженя поведінки споживачів освітніх послуг
Авторы: Жарська, І. О.
Неткова, В. М.
Ключевые слова: освітня послуга
поведінка споживача
сумісний аналіз
атрибут
профіль
рівень
образовательная услуга
поведение потребителя
совместный анализ
атрибут
профиль
уровень
educational services
consumer behavior
joint analysis
the attribute profile level
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Жарська І. О. Використання сумісного аналізу для дослідженя поведінки споживачів освітніх послуг [Текст] / І. О. Жарська, В. М. Неткова // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 4 (78). - C. 51-59.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Розроблено методичні основи проведення сумісного аналізу в сфері освітніх послуг. Проведено маркетингове дослідження споживчих переваг студентів вищого навчального закладу у формі письмового опитування та аналіз отриманих результатів за допомогою інструментів числового процесору Excel та пакету статистичного аналізу даних SPSS, перш за все, однофакторного дисперсійного аналізу. На основі аналізу послуг вищих навчальних закладів визначені атрибути освітньої послуги та їх рівні. Розроблено три профілі послуги «Навчання за спеціальністю «Маркетинг». Проведено опитування студентів 2-4 курсів Одеського національного економічного університету і виявлено, що переважна більшість студентів прагне отримувати послуги високого рівня і готова сплачувати за це більшу вартість. Запропоновано атрибути освітньої послуги та три профілі навчання за спеціальністю «Маркетинг». Виявлено напрямки підвищення рівня задоволеності студентів процесом навчання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/775
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V78_P051-059.pdf333,35 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.