Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9402
Название: Принципи архітектурно-планувальної організації багатоповерхових автостоянок
Авторы: Кисіль, Світлана Сергіївна
Ключевые слова: багатоповерхова автостоянка
нормативна документація
архітектурно-планувальна організація
структура міста
об’ємно-просторове рішення
Дата публикации: 2018
Издательство: КНУТД
Библиографическое описание: Кисіль С. С. Принципи архітектурно-планувальної організації багатоповерхових автостоянок : монографія / С. С. Кисіль. – Київ : КНУТД, 2018. – 168 с.
Краткий осмотр (реферат): Монографія присвячена проблемам системного зв’язку функціонально-планувальних, конструктивних, інженерно-технологічних рішень формування архітектури споруд багатоповерхових автостоянок із урахуванням їх доцільного просторового розміщення у структурі міст, доступності, безбар’єрності, універсальності і багатофункціональності планування, художньо-естетичного візуального сприйняття, методичним підходам до оцінки економічної ефективності та екологічної компенсації забруднення навколишнього середовища від переміщення автомобілів у них. Висвітлені соціально-економічні передумови становлення споруди багатоповерхової автостоянки у типологічному ряді, узагальнено світовий і вітчизняний досвід проектування і будівництва та удосконалено існуючу класифікацію багатоповерхових автостоянок із введенням нових ознак. Розроблено і запропоновано пропозиції з номенклатури перспективних типів багатоповерхових автостоянок: монофункціональні – без автообслуговування та багатофункціональні – з автосервісом. Монографія становить інтерес як для архітекторів, так і для будівельників – науковців, проектувальників, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, які проходять підготовку за фахом "Архітектура", "Будівництво" та "Дизайн".
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9402
Faculty: Факультет дизайну
Department: Кафедра дизайну інтер'єру і меблів
ISBN: 978-617-7239-34-4
Располагается в коллекциях:Наукові видання (Монографії)
Кафедра дизайну інтер'єру і меблів (ДІМ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Cover2018.63_Image005.jpg55,92 kBJPEGЭскиз
Просмотреть/Открыть
Kisil_mono_Titul_Zmist_Vstup.pdf272,08 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Kisil_mono.pdf25,92 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.