Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/956
Название: Фінансовий моніторинг та оцінювання ризиків в сфері банківських послуг
Авторы: Геселева, Н. В.
Кірієнко, М. О.
Ключевые слова: легалізація (відмивання) доходів
отриманих злочинним шляхом
і фінансування тероризму
фінансовий моніторинг
ризик
легализация (отмывание) доходов
полученных преступным путем
и финансирования терроризма
финансовый мониторинг
риск
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Геселева Н. В. Фінансовий моніторинг та оцінювання ризиків в сфері банківських послуг [Текст] / Н. В. Геселева, М. О. Кірієнко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 2 (76). - C. 180-186.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Дослідити організаційно-правові заходи, що передбачені законодавством України, щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансування тероризму, виділити роль фінансово-кредитних установ у запобіганні відмиванню грошових коштів. Класифікація клієнтів відповідно до Програми оцінки та управління ризиками легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму. Комбінаторна оцінка ризику, з урахуванням сукупності критеріїв: країна-клієнт-продукт. Розроблено та досліджено методику комбінаторної оцінки ризику. Оцінювання ризиків банком здійснюється за відповідними критеріями, зокрема за типом клієнта, географічним розташуванням країни реєстрації клієнта або установи, через яку він здійснює передачу (отримання) активів, і видом товарів та послуг. У статті розглядається практика боротьби з легалізацією (відмиванням) коштів, отриманих злочинним шляхом через банківську систему. Аналізуються умови функціонування для подальшого ефективного розвитку банківської системи в цілому, яка б задовольняла вимоги міжнародних фінансових інституцій до легалізованих доходів. Практична значущість дослідження полягає в тому, що основні положення роботи орієнтовані на широке використання процедур фінансового моніторингу для оцінки ризиків в сфері банківських послуг та запобігання відмивання коштів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/956
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра економічної кібернетики та маркетингу (ЕКМ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V76_P180-186.pdf227,06 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.